Warsztaty

 

Na warsztaty zapraszam w każdą sobotę maja:

11.05.2024 (11:00, 13:30, 16:00)

18.05.2024 (11:00, 13:30, 16:00)

25.05.2024 (11:00, 13:30, 16:00)

 Aby zaplanować zajęcia, proszę skontaktuj się ze mną mailowo: szczepanska.kontakt@gmail.com

z pozdrowieniami,

Kasia 


 

Oferta zajęć w pracowni garncarskiej w Rumi

Jeśli chcielibyście nauczyć się toczyć na kole garncarskim lub podarować bliskiej osobie takie doświadczenie w prezencie, zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma rodzajami warsztatów, które prowadzę w mojej pracowni w Rumi.

 1.  Garncarski sprint - jedno spotkanie indywidualne

To jednorazowe spotkanie dla osób początkujących trwające 2 godziny.
Na zajęciach pokażę Tobie etapy toczenia na kole, po czym samodzielnie wytoczysz swoje naczynia. 
Po warsztatach kolejnymi etapami obróbki naczynia zajmę się ja i będą one gotowe do odbioru po około 3 tygodniach. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w grupie dwóch osób. Po zajęciach e-mailem przesyłam materiał z informacjami przydatnymi na start.

Cena zajęć to 360 zł/osoba


2. Intensywne zajęcia - jedno spotkanie indywidualne

to jednorazowe spotkanie trwające 4 do 6 godzin
Na zajęciach pokażę Tobie etapy toczenia na kole garncarskim, po czym samodzielnie wytoczysz swoje naczynia. 
Jako ciąg dalszy zajęć proponuję dwa scenariusze.
Pierwszy - możemy przez czas trwania zajęć doskonalić Twój warsztat i skupić się na toczeniu na kole. Może już wcześniej miałaś/miałeś okazję toczyć i chcesz dopracować swój warsztat?
Drugi - po toczeniu na kole zgłębisz jedną lub więcej (w zależności od czasu trwania zajęć) techniki kształtowania naczyń ceramicznych: wycinanie z płata, budowanie naczynia z wałeczków, kształtowanie z ręki.
Po zajęciach kolejnymi etapami obróbki naczynia zajmę się ja i będą one gotowe do odbioru po około 3 tygodniach.
Na zajęciach, podążając za Twoimi zainteresowaniami, przedstawię Tobie teorię dotyczącą mas ceramicznych i szkliw, procesu powstawania naczynia ceramicznego i procesu toczenia na kole. Po zajęciach e-mailem przesyłam materiał z informacjami przydatnymi na start.

Cena zajęć to 360 zł/osoba za każde 2 godziny zajęć.

3. Toczenie i szkliwienie - dwa spotkania indywidualne

To dwa spotkania: pierwsze przy kole garncarskim, a drugie podczas którego poszkliwicie wytoczone przez Was naczynia. Każde spotkanie trwa 2 godziny. Na zajęciach, podążając za Twoimi zainteresowaniami, przedstawię Tobie teorię dotyczącą mas ceramicznych, procesu powstawania naczynia ceramicznego i procesu toczenia na kole. Naczynia będą gotowe do odbioru po około 3 tygodniach. Po zajęciach e-mailem przesyłam materiał z informacjami przydatnymi na start.

Cena zajęć to 360 zł/osoba za każde 2 godziny zajęć.

 


 

Informacje dodatkowe

Prowadzę jednoosobową pracownię i bardzo ważna jest dla mnie komunikacja. Mam też pełne zrozumienie dla wydarzeń losowych i zmian planów, dlatego proszę, jeśli chcielibyście odwołać spotkanie lub przełożyć jego termin, ważne jest abyście poinformowali mnie mailowo lub telefonicznie, jak najwcześniej będzie to możliwe, a najpóźniej dzień przed zaplanowanymi zajęciami. W przypadkach, kiedy, nie przyjdziecie na zajęcia lub nie poinformujecie mnie do dnia przed zajęciami, opłata będzie pobierana, tak jak w przypadku zajęć, które odbyły się.

Jeśli chcielibyście podarować bliskiej osobie bon upominkowy na jedne z powyższych zajęć, proszę podajcie w treści maila imię tej osoby, a przygotuję dedykowaną kartę prezentową, którą prześlę Wam w zwrotnym e-mailu. W przypadku bonu istnieje możliwość wcześniejszego ustalenia i rezerwacji terminu lub bez rezerwacji terminu (tutaj kontakt ze mną i decyzję kiedy przyjść na zajęcia pozostawiamy osobie obdarowanej).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.