Warsztaty

 

Na warsztaty zapraszam w październiku 2023.

z pozdrowieniami,

Kasia 


 

Stała oferta zajęć w pracowni garncarskiej w Rumi

Jeśli chcielibyście nauczyć się toczyć na kole garncarskim lub podarować bliskiej osobie takie doświadczenie w prezencie, zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma rodzajami warsztatów, które prowadzę w mojej pracowni w Rumi.

 1.  Garncarski sprint - jedno spotkanie indywidualne

To jednorazowe spotkanie dla osób początkujących trwające 2 godziny.
Na zajęciach pokażę Tobie etapy toczenia na kole, po czym samodzielnie wytoczysz swoje naczynia. 
Po warsztatach kolejnymi etapami obróbki naczynia zajmę się ja i będą one gotowe do odbioru po około 3 tygodniach. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w grupie dwóch osób. Po zajęciach e-mailem przesyłam materiał z informacjami przydatnymi na start.

Cena zajęć to 260 zł/osoba

2. Garncarski maraton - cykl czterech zajęć indywidualnych

To 4 spotkania przy kole garncarskim, każde z nich trwające 2 godziny. Zajęcia to naprzemiennie toczenie na kole garncarskim i okrawanie spodów wraz z metodami dekoracji surowych prac. Na zajęciach, podążając za Twoimi zainteresowaniami, przedstawię Tobie teorię dotyczącą mas ceramicznych, procesu powstawania naczynia ceramicznego i procesu toczenia na kole. Po warsztatach szkliwieniem naczyń zajmę się ja i będą one gotowe do odbioru po około 3 tygodniach. Po zajęciach e-mailem przesyłam materiał z informacjami przydatnymi na start.

Cena zajęć to 880zł/osoba

3. Intensywne zajęcia - jedno spotkanie indywidualne

to jednorazowe spotkanie trwające 4 do 6 godzin
Na zajęciach pokażę Tobie etapy toczenia na kole garncarskim, po czym samodzielnie wytoczysz swoje naczynia. 
Jako ciąg dalszy zajęć proponuję dwa scenariusze.
Pierwszy - możemy przez czas trwania zajęć doskonalić Twój warsztat i skupić się na toczeniu na kole. Może już wcześniej miałaś/miałeś okazję toczyć i chcesz dopracować swój warsztat?
Drugi - po toczeniu na kole zgłębisz jedną lub więcej (w zależności od czasu trwania zajęć) techniki kształtowania naczyń ceramicznych: wycinanie z płata, budowanie naczynia z wałeczków, kształtowanie z ręki.
Po zajęciach kolejnymi etapami obróbki naczynia zajmę się ja i będą one gotowe do odbioru po około 3 tygodniach.
Na zajęciach, podążając za Twoimi zainteresowaniami, przedstawię Tobie teorię dotyczącą mas ceramicznych i szkliw, procesu powstawania naczynia ceramicznego i procesu toczenia na kole. Po zajęciach e-mailem przesyłam materiał z informacjami przydatnymi na start.

Cena zajęć to 440 zł/osoba - 4 godziny zajęć

550 zł/osoba - 5 godzin zajęć

660 zł/osoba - 6 godzin zajęć 

4. Toczenie i szkliwienie - dwa spotkania indywidualne

To dwa spotkania: pierwsze przy kole garncarskim, a drugie podczas którego poszkliwicie wytoczone przez Was naczynia. Każde spotkanie trwa 2 godziny. Na zajęciach, podążając za Twoimi zainteresowaniami, przedstawię Tobie teorię dotyczącą mas ceramicznych, procesu powstawania naczynia ceramicznego i procesu toczenia na kole. Naczynia będą gotowe do odbioru po około 3 tygodniach. Po zajęciach e-mailem przesyłam materiał z informacjami przydatnymi na start.

Cena zajęć to 440 zł/osoba

 


 

Informacje dodatkowe

Prowadzę jednoosobową pracownię i bardzo ważna jest dla mnie komunikacja. Mam też pełne zrozumienie dla wydarzeń losowych i zmian planów, dlatego proszę, jeśli chcielibyście odwołać spotkanie lub przełożyć jego termin, ważne jest abyście poinformowali mnie mailowo lub telefonicznie, jak najwcześniej będzie to możliwe, a najpóźniej dzień przed zaplanowanymi zajęciami. W przypadkach, kiedy, nie przyjdziecie na zajęcia lub nie poinformujecie mnie do dnia przed zajęciami, opłata będzie pobierana, tak jak w przypadku zajęć, które odbyły się.

Jeśli chcielibyście podarować bliskiej osobie bon upominkowy na jedne z powyższych zajęć, proszę podajcie w treści maila imię tej osoby, a przygotuję dedykowaną kartę prezentową, którą prześlę Wam w zwrotnym e-mailu. W przypadku bonu istnieje możliwość wcześniejszego ustalenia i rezerwacji terminu lub bez rezerwacji terminu (tutaj kontakt ze mną i decyzję kiedy przyjść na zajęcia pozostawiamy osobie obdarowanej), jednak ważne jest, abyście pamiętali o dostępnych terminach, o których więcej pisałam na samym początku.

Aby zaplanować zajęcia, proszę skontaktuj się ze mną mailowo: szczepanska.kontakt@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.